Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
قهرمانان
داوران
باشگاه های بدنسازی
مسابقات داخلی
مسابقات خارجی
عضویت باشگاه ها
فیلمهای بدنسازی
پذیرش آگهی
درباره ما
تماس با ما
برنامه مسابقات
پرورش اندام و بادی کلاسیک
 23مرداد93- قهرمانی کشور سنندج
 16مرداد93- قهرمانی استان تهران  
 30خرداد93- آسیایی پرورش اندام  
 9اسفند92- قهرمانی کشور-اصفهان  
 25بهمن 92- قهرمانی استان تهران  
جدیدترین گالری تصاویر
مسابقات
   قهرمانی استان تهران- مرداد 93  
  قهرمانی استان تهران- بهمن 92  
 قهرمانی استان تهران- شهریور92  
  قهرمانی کشور ساری - بهمن 91
  قهرمانی استان تهران - بهمن 91
جدیدترین فیلم های بدنسازی
  تمرینات پا فیل هیث
  تمرینات سرشانه شان رودن
  فیل هیث در مسترالمپیا ۲۰۱۳  
  عباسپور در مسترالمپیا ۲۰۱۳  
   ذات پرور جهانی 2012
Bodybuilding Anatomy
BodybuildingAnatomy
دانلود رایگان
پیوندهای سایت
  فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام
  پایگاه خبری ورزش و جوانان  
  کمیته ملی المپیک  
  فدراسیون پرورش اندام آسیا  
   جدیدترین اخبار بدنسازی ایران  
[Img0] عباسپور نایب قهرمان رقابت حرفه ای سن مارینو 2014 ایتالیا
در این رقابت که در تاریخ 5 اکتبر و در فاصله تنها یک روز پس از رقابت حرفه ای پراگ برگزار گردید فلکس لوییس قهرمان شد و احمد احمد در جایگاه سوم قرار گرفت. در دسته سنگین وزن این رقابتها نیز شان رودن انتقام مسابقه پراگ را از دنیس ولف و دکستر جکسون آماده گرفت و در جایگاه نخست ایستاد
[Img] کسب عنوان نایب قهرمانی توسط بیت اله عباسپور در مسابقات حرفه ای پراگ
دو هفته پس از رقابت در مستر المپیا 2014 ، بیت اله عباسپور باز هم موفقیتی دیگر و پیشرفت رو به جلویی دیگر را تجربه کرد و افتخاری بزرگ برای خود و جامعه پرورش اندام ایران آفرید. این قهرمان دوست داشتنی موفق به غلبه بر خوزه ریموند آمریکایی دارنده عنوان سومی مسترالمپیا 2014 در دسته 212 پوند گردید.
[Img0] کسب مدال برنز توسط بیت اله عباسپور در مسابقات حرفه ای کره
تنها یک هفته بعد از مسابقات مستر المپیا 2014 و کسب عنوان پنجمی دسته 212 پوند این رقابتها توسط بیت اله عباسپور، این قهرمان شایسته موفق به کسب مدال برنز دسته 212پوند رقابتهای حرفه ای کره گردید. نکته جالب توجه در این مسابقه عنوان ششمی یاماگیشی بود .
[Img] تصاویر بیت اله عباسپور در مستر المپیا 2014
اسطوره پرورش اندام ایران "بیت اله عباسپور" در سومین حضورش در مستر المپیا با اتخاذ تصمیمی درست و حساب شده در مسابقات دسته 212 پوند شرکت نمود و در اولین حضورش در این وزن در مستر المپیا موفق به کسب جایگاه پنجمی گردید. جایگاهی که به عقیده بسیاری از کارشناسان میتوانست یک پله بالاتر هم باشد.
[Img0] بیت اله عباسپور به عنوان با ارزش پنجمی در مستر المپیا 2014 دست یافت + گالری تصاویر
برای اولین بار در تاریخ، یک ایرانی موفق شد تا در بین پنج مرد برتر مستر المپیا قرار گیرد و از این حیث جاودانه گردد. بیت اله عباسپور ستاره بی چون و چرای پرورش اندام ایران موفق شد در سومین حضورش در مسترالمپیا در دسته 212 پوند شرکت نمود و موفق شد با نمایشی فوق العاده در جایگاه پنجم این رقابتها قرار گیرد
[Img] شمارش معکوس برای مستر المپیا 2014
سه روز تا برگزاری با شکوه ترین رقابت پرورش اندام حرفه ای جهان موسوم به مستر المپیا در سال 2014 باقی مانده است، این رقابت پرمخاطب ترین و خبرسازترین رقابت پرورش اندام حرفه ای جهان است و به دلیل حضور بیت اله عباسپور اسطوره پرورش اندام ایران در سه سال اخیر ، برای ما از اهمیت بالایی برخوردار شده است.
[Img0] اسامی منتخبین اردوی تیم ملی 20 شهریور به همراه گالری تصاویر
اردوی تیم های ملی پرورش اندام و بادی کلاسیک در تاریخ 20 شهریور 1393 در محل آکادمی فدراسیون با حضور "ناصر پورعلیفرد" ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران و همچنین اعضای کمیته فنی برگزار گردید و نفرات منتخب تیمهای بادی کلاسیک و پرورش اندام به شرح زیر اعلام گردید
[Img] گفتگو با رضا سلطانی نژاد در خلال اردوی بازبینی تیم ملی
مدیر تیمهای ملی بدنسازی کشور: سطح مسابقات جهانی «بدون حضور بدنسازان ایران» افت میکند. قول سخنگوی فدراسیون به بدنسازان در جهت حمایت حضور در تورنمنتهای آتی
[Img0] چهارمین مستر المپیای آماتوری جهان در روسیه
چهارمین دوره مسابقات مستر المپیای آماتوری به میزبانی مسکو روسیه طی روزهای 7 تا 9 آذر ماه سال جاری برگزار می شود. با توجه به اینکه در سال گذشته شرایط حضور تیمی از ایران در این مسابقات میسر نگردید ، گویا امسال تیمی زیر نظر علی تبریزی به این مسابقات اعزام خواهد گردید.
[Img] اسامی نفرات منتخب تیم های ملی جوانان و پیشکسوتان اعزامی به مسابقات جهانی مکزیک
در جلسه بازبینی تیم ملی که در تاریخ چهارشنبه 5 شهریور ماه 1393 با حضور اعضای کمبته فنی فدراسیون و نفرات دعوت شده به اردو برگزار گردید در رده سنی جوانان بهروز تابانی و مظاهر تابانی با شایستگی هر چه تمام تر ظاهر شدند و موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی گردیدند، در رده سنی پیشکسوتان ...
[Img0] اعلام برنامه اعزام تیمهای بادی‌کلاسیک و پرورش‌اندام تا پایان سال 2014
رضا سلطاني‌نژاد مدير تيم‌هاي ملي و سخنگوي فدراسيون، برنامه‌های آتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران جهت اعزام تیم‌های بادی‌کلاسیک و پرورش‌اندام به تورنمنت‌های بین‌المللی تا پایان سال جاری را اینچنین عنوان نمود
[Img] نتایج کامل مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک قهرمانی کشور - مرداد 93 - سنندج
به گزارش خبرنگار اعزامی بانک اطلاعات پرورش اندام ایران از سنندج، مسابقات بادی کلاسیک و پرورش اندام قهرمانی کشور، در تاریخ 23 و 24 مرداد ماه سال جاری به میزبانی مجموعه ورزشی آزادی شهرستان سنندج خاتمه یافت.
[Img0] تصاویر و نتایج مسابقات پرورش اندام قهرمانی استان تهران – پنج وزن دوم
در ادامه رقابتهای پرورش اندام ، پنج وزن دوم رقابتهای پرورش اندام قهرمانی استان تهران در روز جمعه مورخ 18 مرداد ماه 1393 برگزار گردید. گالری تصاویر و نتایج کامل پنج وزن دوم این رقابت به شرح زیر میباشد.
[Img] تصاویر و نتایج مسابقات پرورش اندام قهرمانی استان تهران – پنج وزن اول
مسابقات پرورش اندام قهرمانی استان تهران در روز جمعه مورخ 18 مرداد ماه 1393 برگزار گردید. گالری تصاویر و نتایج کامل پنج وزن اول این رقابت به شرح زیر میباشد.
[Img0] تصاویر و نتایج مسابقات بادی کلاسیک قهرمانی استان تهران
مسابقات بادی کلاسیک قهرمانی استان تهران در روز پنج شنبه مورخ 17 مرداد ماه 1393 برگزار گردید. داوری این دوره از رقابتها با مشکلات بسیاری همراه بود ، گالری تصاویر و نتایج کامل این رقابت به همراه نقد برگزاری این دوره از مسابقات به شرح زیر میباشد.
[Img] کسب سومین جواز حضور در مسترالمپیا برای بیت اله عباسپور
بیت اله عباسپور نماینده شایسته کشورمان در رقابتهای حرفه ای، در رقابت تامپا در جایگاه پنجم قرار گرفت و در جدول امتیازآوران با یک پله صعود در جایگاه چهارم قرار گرفت و جواز حضور در مستر المپیا 2014 را برای سومین بار متوالی بدست آورد
[Img0] تیم لاله گون قهرمان مقتدر مسابقات جام استاد مهدی خانقاه
مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک حوزه شمال شرق تهران در تاریخ 6 تیر ماه 1393 با عنوان جام استاد مهدی خانقاه برگزار گردید و در این دوره از مسابقات تیم لاله گون با مربیگری سید محمود لاله گون و محمد دهقانی موفق به کسب قهرمانی تیمی پرورش اندام و نایب قهرمانی تیمی بادی کلاسیک گردید.
[Img] مصاحبه اختصاصی با خلیل اسدی اوورال مسابقات آسیایی
خلیل اسدی در مسابقات آسیایی 2014 سریلانکا IFBB در اولین حضور خود در ترکیب تیم ملی موفق به کسب مدال طلای وزن 90 کیلوگرم و کسب عنوان اوورالی این دوره از مسابقات گردید. به این بهانه مصاحبه ای با این قهرمان خوب و با اخلاق ترتیب دادیم که توجه شما را به آن جلب می نماییم
[Img0] گزارش مسابقات مستر یونیورس 2014 فدراسیون جهانی فیتنس WFF کره جنوبی
به گزارش پژمان فزونخواه، مدیر تیم اعزامی به این مسابقات، تیم فیتنس ایران با بدست آوردن 3 مقام اولی ، دو مقام دومی، و دو مقام چهارمی، و یک مقام ششمی، صبح روز سه شنبه 3 تیر ماه، از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) در میان استقبال بی نظیر خانواده ها و ورزش دوستان به میهن بازگشتند.
[Img] تیم ‌ملی پرورش اندام ایران قهرمان رقابت‌های آسیایی 2014 IFBB شد
تیم‌ ملی بدنسازی‌ و پرورش اندام کشورمان با درخشش اعضای خود توانست در مسابقات قهرمانی آسیا 2014 که به میزبانی کشور سریلانکا برگزار شد به مقام قهرمانی دست یابد.
12345678910...
گروه صنایع ورزشی ارکید مهر
نرم افزار مالی و مدیریتی سلامت
مرکزمشاوره بیت اله عباسپور
انجمن پرورش اندام و 
                  فیتنس ایران
Mahmood Lalegoon
اکسیرالبرز
شرکت 
                  مهندسی ریواتک
عکاسی ارکیده
تماس با ما | عضویت | فیلم های بدنسازی | مسابقات | داوران | باشگاه های بدنسازی | قهرمانان | اخبار  |  صفحه اصلی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای بانک اطلاعات پرورش اندام ایران محفوظ است
Copyright © 2010 All rights reserved.